top of page

Štěňátka

V naší CHS klademe důraz na to, aby rodokmeny odchovů nesly geny předků s dobrým zdravím, kvalitním exteriérem a vyrovnanou povahou. Vždy chceme, aby rodiče byli nadstandardně zdravotně testovaní a měli i výstavní úspěchy. Výběru krycího psa věnuji dlouhé hodiny a vždy se snažím, aby Roxy vhodně doplňoval v povaze i v exteriéru. V rodokmenech našich štěňátek se nevyskytuje modrý gen a to zejména z důvodů genetické zdravotní zátěže, které tento gen nese.


Štěňátka vyrůstají uprostřed rodinného dění, jsou vystavené všem ruchům domácnosti a okolního světa, jelikož mají výběh na zahradu našeho městského domku, kde je přes den velký ruch z okolí. 


Jelikož milujeme hory, jména naších odchovů nesou jména nejkrásnějších vrcholů světa.


Štěňátka jsou při odchodu do nových domovů čipované, odčervené, mají nadstandardní vyšetření zraku na dědičné nemoci. Jsou zvyklé na BARF i granule.


Od nových majitelů očekáváme, že budou žít aktivní život spolu s pejskem a budou mít čas se mu věnovat formou různých psích sportů anebo alespoň dlouhých vycházek spolu se psem. Výstavní či výcvikové ambice jsou výhodu, ale nejsou podmínkou. Chceme zůstat v dlouhodobém kontaktu s novými majiteli a rádi poradíme se vším, co život se staffíkem může přinést.

bottom of page